Двері — візитна картка квартири: робимо правильний вибір

316

Найперше, на що людина звертає увагу під час візиту до гостей — це двері. Вони повинні бути якісними, естетично виглядати, і за кольором поєднуватися із зовнішнім виглядом квартири. До речі, вся фурнітура в будинку повинна бути одного плану (стилю). Потрібно також вибрати і оптимальний варіант покриття. Сьогодні продаються двері, у виготовленні яких застосовуються деревоподібні матеріали. Зауважимо, що вид шпону на якість дверей не впливає.

 

Дбайливого ставлення до себе вимагають мазонітові двері. Додамо, що двері в стилі модерн не втрачаються на тлі сучасних меблів, а двері в класичному стилі часом виглядають невідповідно. Все треба враховувати. Стиль дверей хай-тек має дуже різкі лінії.

 

Коли необхідна модель обрана, слід зробити виміри дверних прорізів. До речі, коробки для дверей в даний час роблять з МДФ, ДСП і масиву.

 

Якісні двері не викривлюются.

 

Гарний дизайн і гарантія якості

 

Також при виборі слід пам’ятати, що світлі міжкімнатні двері виглядають більш презентабельно. А найдовговічними називають філенчасті двері з масиву цінних порід. Не рекомендується у вигляді покриття пресований папір з ламінуванням.

 

Вибір обробки залежить від зовнішніх чинників і особистих переваг. Зауважимо, що плити МДФ і ламінат не слід використовувати в районах підвищеної вологості. Якщо двері виходять на вулицю, то слід застосувати порошкове напилення.

 

Вага дверей також має значення. Додамо, що чим м’якший ущільнювач дверей, тим краще. Можливо, потрібно буде монтувати відкоси, щоб вирівняти роботу між стінами і дверима.

 

Бронедвері: захист від зловмисників

 

На таких дверях обов’язково потрібно встановити два замки різних механізмів. Краще купити безшумний замок, наприклад, магнітний. Можуть знадобитися і бронепластини.

 

Дуже великий попит на бронедвері, які можуть бути сталевими або металевими. Такі двері характеризуються підвищеною міцністю. А що стосується петель, то вони бувають виражені і приховані. Останні мають більше переваг.

 

Від металоконструкції буде залежати, чи складно буде зловмисникові відкрити двері. До речі, важкі бронедвері не рекомендується встановлювати самостійно. Тут буде потрібна допомога фахівця. Можливо, необхідна буде установка охоронної сигналізації.

 

Зазвичай в заміському будинку або квартирі встановлюють двері 3-4 класу.

 

При виборі варто звернути увагу на ту компанію, яка добре зарекомендувала себе на ринку. Вивчайте, не поспішайте.

 

А потім купуйте, і ви не пошкодуєте!

 

Вам также могут понравиться Еще от автора

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.