Купити тканинні ролети у Львові

575

Тканинні ролети або рулонні штори, сьогодні, користуються особливою популярністю. Причин цьому багато: вони компактні, практичні та недорогі. Рулонні штори допоможуть не просто захистити вашу оселю від попадання прямих сонячних променів та пилюки, але й стануть прекрасним доповнення вашого інтер’єру, зроблять його стильним та сучасним. В нашому каталозі ви знайдете широкий вибір тканинних ролетів, які задовольнять смаки найвибагливіших клієнтів.

Тканинні ролети — це різновид жалюзі, сконструйованих особливим способом. Так, за своєю конструкцією вони являють собою поєднання тканини, коробки для неї та замків-фіксаторів, які не дозволяють тканині вільно переміщуватись.

За ступенем своєї практичності і простоти використання, тканинним ролетам немає рівних:

  • їх достатньо легко встановити (ви можете зробити це самостійно, або запросити майстра);

  • їх доволі просто чистити від різноманітних забруднень та пилюки;

  • вони допоможуть закрити приміщення від сонячних променів, вуличного шуму, а також зберегти в кімнаті сталий тепловий режим.

Тканинні ролети за своїм типом поділяються на закриті та відкриті. Давайте детальніше розглянемо основні їх відмінності. Так, рулонні штори відкритого типу — це один з найбільш поширених і бюджетних типів тканинних ролетів. Робочий механізм доволі простий. Так, тканина намотується на вал, який кріпиться до самого вікна, або до стелі, та управляються ланцюжком. Зазвичай, всі видимі елементи механізму відкритих тканинних ролетів виготовляється в білому або коричневому кольорі. Такі ролети підходять практично для будь-яких вікон і прекрасно виглядатимуть у будь-якому інтер’єрі.

На відміну від відкритого типу, в закритих рулонних шторах вал захований в короб, який захищає тканину та робочий механізм від зовнішнього впливу. Візуально така конструкція буде краще виглядати в класичному інтер’єрі, оскільки сам вал зливатиметься з вікном.

Крім того, за ступенем проникнення світла тканинні ролети поділяються на: прозорі та напівпрозорі, dim-out (захищають від світла на 75 %) та black-out (затемняють кімнату на 100%, накраще використовувати у спальнях чи дитячих кімнатах).

У наш час тканинні ролети стали дуже популярними, що посприяло розробці різних дизайнів та механізмів для них, а так як попит на ролштори з кожним роком зростає, — це дозволяє пропонувати продукт з вигідною ціною для Вас. Вибрати найкращий варіант тканинних ролетів у Львові ви зможете у нашому магазині. Ми підібрали для вас найкраще!

Джерело

Вам также могут понравиться Еще от автора

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.