Методи виправлення прикусу: який вибрати?

101

Рівні і красиві зуби є далеко не у кожного. Неправильний прикус є причиною, по якій люди замикаються в собі. Соромлячись своїх зубів, багато хто відмовляється спілкуватися з оточуючими, сміятися. Так що, рівна посмішка є запорукою успіху, і в якійсь мірі, задоволеності життям. 

Цена голливудской улыбки: сколько стоит и как делают голливудскую улыбку?

Ви можете записатися на консультацію з приводу виправлення прикусу за посиланням https://32dent.ua/uk/ispravlenie-prikusa/metallicheskie-brekety. Стоматологія 32 Dent підбере оптимальний метод для вирішення вашої проблеми. Сучасні методи в ортодонтії дозволяють добитися ідеального результату навіть в самій запущеної ситуації. 

Вирівнювання зубів за допомогою брекетів

Установка сапфировых, лингвальных, керамических брекетов в Спб, хорошие цены

Метод вирівнювання прикусу брекетами є найдієвішим. Він використовується в будь-якому віці. Залежно від ваших уподобань, можна встановити систему, яка складається з наступних матеріалів:

  • Метал. Металеві брекети є бюджетним і ефективним способом виправлення прикусу.
  • Кераміка. Керамічні брекети мають високий ступінь естетичності, так як конструкція зливається з емаллю зубів.
  • Сапфір. Сапфірові брекети поєднують в собі естетику і міцність. Найдорожчий вид ортодонтичних конструкцій.

Також, брекет-системи можуть бути зовнішніми і внутрішніми. Першому методу виправлення прикусу віддає перевагу більшість людей. Другий спосіб є не менш ефективним, але брекети будуть перебувати на внутрішній стороні, і така система принесе чимало дискомфорту і травм. 

Під час носіння ортодонтичного апарату потрібно відмовитися від твердої їжі. Сухарики, яблука, горіхи та інші подібні продукти доведеться виключити. Також, фахівці не радять пити каву, газовану воду та інші фарбувальні напої, так як вони можуть вплинути на колір емалі.

Перший час носіння брекетів буде приносити дискомфорт. Лікар пропише спеціальні гелі, які знімуть неприємні відчуття. Через тиждень ви вже звикнете до апарату, а потім перестанете його помічати зовсім. Для того, щоб вилікувати неправильний прикус за допомогою брекетів, необхідно від декількох місяців до декількох років.

Капи для вирівнювання зубів

Исправление прикуса элайнерами | Сеть стоматологий «Диамед»

Капи вдають із себе тонкі прозорі пластинки, які надягають на зуби. Це знімний апарат. Його легко надягати і знімати.

Капи створюються за індивідуальними зліпкам в лабораторії. Як правило, лікар видає відразу комплект, що складається з декількох апаратів. Їх потрібно міняти згідно з графіком. Такий вид ортодонтичного лікування має безліч переваг:

  • З знімною конструкцією полегшується догляд як за капами, так і за власними зубами.
  • Прозорі платівки не видно на зубах.
  • Висока ефективність методу.

Однак, капи можна носити далеко не всім. Виправити прикус капами можливо тільки в разі, якщо у пацієнта проблема виражена не так сильно. Для серйозних спотворень можуть бути використані брекети.

Ортодонтичні пластини

Пластинки для зубов детские по низкой цене: купить и поставить или установить пластину для коррекции и выравнивания зубов детям за небольшую стоимость

Ортодонтичні пластини є знімним апаратом. Але за свідченнями лікаря носити його доведеться від 12 до 24 годин на добу. Періодично потрібно коригувати тиск за допомогою спеціальних замків і ключиків.

Найчастіше ортодонтичні пластини використовують для виправлення прикусу у дітей у віці до 12 років. Але в деяких випадках можуть бути зроблені виключення. Так чи інакше, перед установкою того чи іншого апарату потрібно пройти діагностику і проконсультуватися з ортодонтом.

Вам также могут понравиться Еще от автора

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.