На біржі криптовалют Вайтбіт можна швидко обміняти цифрові гроші

9

Як тільки на просторах всесвітньої павутини почала з’являтися криптовалюта, мало хто припускав, наскільки збільшиться її вартість. Вже до 2020 року ціна біткоіна перевищила 50 000 доларів і експерти не можуть точно спрогнозувати, до яких позначок вона може сягнути в майбутньому. Інвестування в BTC та іншу крипту є грамотним вкладенням грошей, а головними джерелами отримання виступають майнінг та біржа криптовалют. Перший спосіб вимагає великих часових витрат, другий дозволяє стати власником заповітних токенів протягом декількох хвилин.

Провідна біржа криптовалюти України

Майнінг вже давно перестав вважатись головним джерелом видобутку, оскільки конкуренція тут зашкалює, обладнання дороге і витрати електроенергії колосальні. Біржова торгівля дозволяє отримувати криптовалюту простіше та швидше, головне вибрати надійного партнера. Для цього рекомендується пройти за посиланням https://whitebit.com/ua, біржа white bit динамічно розвивається на українському ринку цифрових грошей. Тут працюють досвідчені трейдери та люди, які роблять перші кроки в даній сфері, причому успіху домагається більшість учасників.

Сервіс whitebit працює з усіма криптовалютами

Вайтбіт працює з усіма популярними криптовалютами, що дозволяє істотно розширити можливості для трейдерів. Тут можна обміняти:

  • Bitcoin;
  • Litecoin;
  • Ripple;
  • Etherium;
  • Dogecoin.

Для здійснення покупки потрібно мінімум операцій, необхідно вибрати валюту, вказати суму і запустити процес обміну, після чого кошти будуть зараховані на баланс. Дозволяє біржа криптовалют whitebit здійснювати обмін з користувачами, що знаходяться далеко за межами України.

Широкі функціональні можливості Вайтбіт

Як говорилося вище, майданчик whitebit однаково зручний та вигідний для досвідчених трейдерів і новачків. Для перших передбачений більш широкий функціонал та можливості. Зокрема, можна отримати кредитне плече від брокера х5, а це набагато більший дохід. Зрозумілий і зручний інтерфейс, дозволяє швидко розібратися з тонкощами роботи та почати заробляти з першого ж дня. Крім угод купівлі-продажу, біржа криптовалют пропонує програми з інвестування для отримання пасивного доходу.

Робота з криптовалютою є вигідною і перспективною діяльністю. На сайті https://whitebit.com/ua кожен зможе оцінити можливості операцій з цифровими грошима і сам стати учасником ринку.

Вам также могут понравиться Еще от автора

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.