НДО «Концепт»: кандидатська дисертація на заказ з гарантією якості

323

Кандидатська дисертація під замовлення

Кандидатська дисертація – наукова робота, написання якої складається з декількох етапів. НДО «Концепт» надає послуги написання дисертацій на замовлення.

При зверненні в компанію більшість замовників точно визначилися з темою дослідження, мають деякий зібраний матеріал. Але процес систематизації і упорядкування отриманої інформації потребує багато часу, якого вистачає не завжди. В таких випадках на допомогу прийдуть спеціалісти компанії НДО «Концепт». Вони забезпечать логічну послідовність викладення матеріалу. Робота буде виконана однією людиною.

Технологія написання дисертації

Згідно плану дослідження спеціалісти виконують поетапну підготовку роботи. Замовлення викується в період до одного року. Клієнту надаються підрозділи для поточного контролю виконання роботи. Всі вимоги до написання дисертації гарантовано будуть виконуватися.

Послуги, які надаються співробітниками НДО «Концепт»:

  • Написання роботи частково або «під ключ». В послугу включено вибір актуальної теми, обґрунтування вибору, розробка плану-проспекту, основної частини, висновків, переліку використаної літератури, усунення зауважень замовника і наукового керівника, перевірка на антиплагіат. Розміщення п’яти наукових статей в акредитованих виданнях України, а також п’яти тезисів до конференції. Складання автореферату до кандидатської дисертації.
  • Організаційні питання. Наукове консультування, рецензування і т.п.
  • Гарантія безкоштовного доопрацювання роботи (за необхідності).
  • Реферат аспіранта.
  • Оформлення кандидатської дисертації згідно вимог Вищої атестаційної комісії.
  • Гарантія повного дотримання вимог навчального закладу, у якому буде проводитись захист роботи.
  • Наукове редагування та вичитка готової роботи.
  • Додаткова перевірка на антиплагіат, згідно вимог ВАК.
  • Усунення виявлених частин плагіату готової дисертації замовника. При цьому цілісність роботи зберігається.

Ціна кандидатської дисертації, а також інших супутніх послуг в НДО «Концепт» вказана в розділі «Ціни і порядок виконання».

Для замовлення кандидатської дисертації, інших видів наукових робіт можна зателефонувати за номером із розділу «Контакти» сайту, звернутися прямо в офіс фірми, або написати на електронну адресу. Також передбачена можливість замовлення зворотнього дзвінка. Спеціалісти НДО «Концепт» нададуть відповіді на запитання клієнтів і гарантують виконання роботи у визначений термін.

Источник: koncept-nauka.com.ua

Вам также могут понравиться Еще от автора

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.