Ортогнатична хірургія — квиток до щастя

88

Можливо, комусь здасться, що це занадто голосно сказано «квиток до щастя», але не поспішайте засуджувати. Давайте для початку познайомимося з однією реальною історією, яку можна прочитати на сторінках сайту ортогнатичної хірургії OrthoGo: https://orthogo.com.ua/history.

Коли молода дівчина з самого юного віку просто жила зі своєю проблемою і навіть не мріяла про те, що її можна виправити, то життя здається цілком собі пересічним: так, у Тебе неправильний прикус. Він дає асиметрію обличча. Надій на щастя трохи поменшало — зовнішність, на жаль, поки грає велику роль у суспільстві. А тут ще й «букет» інших неприємностей: постійне дихання ротом просто через неможливість нормально дихати носом. Ясна річ, що цей фактор накладає і свої відбитки на всю поведінку людини — ось і пішли комплекси, неприязні та тому подібні витрати сучасного суспільства.

Погодьтеся, що з таким «набором» молодій і, здавалося б, красивій дівчині не так просто буде отримати те найзаповітніше «щастя».

Але ось за приємною випадковістю, за прекрасним збігом обставин, героїня нашої розповіді дізнається про те, що її найголовнішу проблему — неправильний прикус — можна вирішити! Тільки робити це потрібно в іншого фахівця — у ортогнатичного хірурга: www.orthogo.com.ua/services/ortognaticheskaya-hirurgiya.

Через деякий час вона вже була на прийомі у одного з кращих ортогнатичних хірургів світу, в Києві. Сама думка, що хоча б якійсь частині цього непотрібного «букета» можна покласти край, надихала і окрилювала! Та й доктор вселяв оптимізм і впевненість відмінного результату.

Рішення прийнято, операція зроблена, реабілітація прожита, набряки зійшли і … зовсім інша людина дивиться на неї з дзеркала! Так, вона впізнає саму себе, але вона стала красивішою, чи що. Вона стала такою, від якої не хочеться відводити очей, вона стала гармонійною!

Але це був тільки початок радості. Виявилося, що виправлення прикусу спричинило за собою і нормалізацію дихального процесу — це були взаємопов’язані події. Точніше — неправильне дихання і неможливість нормально дихати носом були наслідком неправильного прикусу. Виправили причину — наслідок сам виправився.

А тепер просто згадайте себе в роки становлення своєї особистості: як жорстокі, як цинічні і як нещадні в цей час більшість людей. І коли є хоч якийсь привід на декого ткнути пальцем аби відвести погляди від свого пороку або нестачі — це буде обов’язково зроблено. А ось у нашої героїні зворотна ситуація — тепер немає приводу на неї вказати злісним перстом. Усе! Тільки за одні такі моменти вже можна назвати ортогнатичному операцію квитком до щастя.

Але ж є і набагато більш серйозні наслідки такого рішення, далекоглядні наслідки — здоров’я і сімейне щастя, шанси на які різко зростають! Адже всередині людина залишилася та сама, та сама прекрасна дівчина. Але тепер цю судину і зовні приведено в порядок. Тепер це людина, на яку хочеться дивитися, а не просто миритися з тим, що вона прекрасна всередині.

Ось це вже справжнє жіноче щастя, яке вона зможе оцінити і зрозуміти трохи пізніше. Зараз же вона просто рада і щаслива по-своєму. Це вже чудово. Але чи то ще буде…

Вам также могут понравиться Еще от автора

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.