Особливості вибору меблів в приміщення – поради та рекомендації

177

Колосальний асортимент меблів від вітчизняних та зарубіжних виробників дає можливість кожному покупцю формувати унікальний дизайн свого житла. Але досвідчені дизайнери закликають людей у цьому питанні не орієнтуватися лише на особистий смак та фінансові можливості. Спеціально для тих, хто шукає меблі для оселі, вони розробили цілий ряд професійних рекомендацій.

Головні критерії вдалого вибору меблів для інтер’єру


Незважаючи на те, для якої кімнати у домі потрібні меблі, вони повинні відповідати двом найважливішим параметрам. Мова йде по їх функціональність та високу якість.

Функціональність меблів – запорука того, що вони довго та успішно будуть служити своєму власнику. Шафа, ліжко, стіл можуть мати дуже незвичайний та стильний дизайн, але це не гарантує їх зручності у використанні. Тому усі меблі перед купівлею обов’язково треба тестувати на практиці. Якщо це інтернет-магазин, альтернативою стануть відгуки інших споживачів.

Другий параметр – якість меблів. Від цього залежить строк та комфорт їх використання. Якість меблів залежить від характеристик одразу трьох складових:

  • базовий матеріал;
  • кромка;
  • декоративне покриття.

Для виготовлення сучасних меблів виробники використовують різні матеріали. Вибір на користь одного з них залежить від умов подальшого використання обстановки. Для вітальні прекрасним рішенням стануть меблі з натуральної деревини: кедр, модрина, сосна, ялина. Найбільш стійкими в експлуатації вважаються гарнітури та столи з модрини. Серед листяних сортів деревини лідерство зберігають дуб та ясень.

Якщо цікавлять більш доступні за ціною меблі, то краще придивитися до пропозицій з МДФ, ДСП та фанери. При виборі товарів з цих матеріалів треба звертати увагу на їх товщину. Для ДСП оптимальним її показником вважаються 1,9 см. У випадку з МДФ цей показник може коливатися від 4 до 16 мм. З широким вибором меблів з такого матеріалу можна ознайомитися ось тут, на сайті магазину MatroLuxe. У покупців колекції з МДФ користуються стабільно високим попитом, бо вважаються доступним за ціною аналогом виробів з натуральної деревини.

Якщо ж казати про якість меблевої кромки та декоративного покриття, то тут є безперечні «фаворити». Найстійкішим покриттям вважається ламінована плівка, для кухонних гарнітурів вона повинна бути термоусадочною. У випадку з кромкою краще всього обирати моделі, в яких вона виготовлена з полівінілхлориду.

Особливості вибору меблів для різних стилів інтер’єру

Для кожного стилю інтер’єру, за думкою дизайнерів, пасують конкретні різновиди меблів. Ідеальним підкресленням мінімалізму стає набір з лише суто необхідних предметів обстановки без декору та у відповідних кольорах: сірий, білий та чорний.

У інтер’єрі, витриманому у стилі хай-тек, гармонійно виглядають меблі зі скла, металу або пластику. Антиподом йому служать модерн та класика. Саме у цих двох стилях на перший план виходять комфорт та енергетика меблів, яку бездоганно передають гарнітури з натуральної деревини та МДФ. Декор у такій обстановці повинен бути неодмінно.

Вам также могут понравиться Еще от автора

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.