Стабілізатор напруги — «Volter» — це якість понад усе!

990

НВПК «Електросвіт» позіціонує себе, як сучасний вітчизняний завод, який займає лідуючі позиці по виробництву стабілізаторів напруги.

Ключовим напрямком своєї діяльності компанія «Електросвіт» називає проектування та виробництво стабілізаторів напруги змінного струму торгової марки «Volter». Науково-виробнича приватна компанія «Електросвіт» була створена в Україні (місто Донецьк) в 2001 році. З самого початку свого професійної діяльності підприємство стало спеціалізуватися на проектуванні, розробці, виробництві та випуску надійного і якісного обладнання для стабілізації напруги і параметрів електричної мережі, яке реалізується на вітчизняному ринку під логотипом «Volter».

Вас цікавить стабілізатор напруги? тоді рекомендуємо сайт https://prel.prom.ua/g653544-stablzatori-naprugi

Великий вибір з безкоштовною доставкою і встановленням по всій території України, знижка всім 5%!

Результат пошуку зображень за запитом "стабілізатор напруги вольтер"

Стабілізатори напруги ТМ «Volter» характеризуються добрими відгуками споживачів, як у пересічних громадян так і у фахівців, що використовують стабілізатори в промислових умовах.

Стабілізатори напруги (нормалізатори напруги) українського виробництва, що випускаються під торговою маркою «Volter» здатні забезпечити надійне і стабільне напруга протягом тривалого терміну служби.

Стабілізатор напруги ТМ «Volter» останнім часом користується заслуженим увагою.

Цьому явищу є цілком логічне пояснення. Необхідність застосування викликана почастішали збоями, стрибками і провалами напруги в електричній мережі (особливо в зимовий період). Такого роду нестабільність згубно впливає на безпечну роботу електричних приладів, основна маса яких розрахована на роботу при напрузі 220-240 В.

Напруга в мережі в залежності від регіону має діапазон від 140 до 300 В. Але не тільки поганий стан мереж викликає інтерес споживачів до даної продукції. Основний секрет криється в унікальності моделі і високих технічних характеристиках. Крім цього він розроблений українським виробником з урахуванням особливостей українських ліній електропередач.

Вибираючи стабілізатор напруги «VOLTER» ви гарантовано отримаєте безліч переваг, серед яких:

— Висока швидкість реагування пристроїв на зміни показників напруги живлення (максимум 20 мс), що мінімізує ризик виходу з ладу навіть особливо чутливої техніки.

— Відмінна стійкість, яка досягається шляхом застосування системи згладжуючих фільтрів, що усувають всі виникаючі в мережі перешкоди і перепади напруги.

— Безшумне функціонування приладів.

— Висока точність регулювання величини і форми вихідної напруги.

— Велика ширина діапазону значень допустимих вхідних напруги: 150 ÷ 140 В (крок становить 1 В).

— Відмінна стійкість і пожаробезопастность всіх приладів, що стало можливим за рахунок використання при виготовленні корпусу високоміцних і температуростойкостью матеріалів.

— Відсутність необхідності проводити сервісне і технічне обслуговування.

— Багаторівнева система вбудованих захистів.

— Наявність регульованою тимчасової затримки включення приладів (крок становить 5 секунд).

— Наявність високоефективної системи відводу тепла, організованою без використання вентиляторів.

— Застосування в ході виробництва тільки найкращих і високоякісних комплектуючих і великий запас по головним технічними показниками, відповідно таке обладнання може витримати істотне довготривалі перевантаження.

— Стійка робота в досить широкому температурному діапазоні, великий вологості, що значно збільшує область застосування даних приладів.

— Зручність і простота в підключення і експлуатації приладів за рахунок наявності досить наочною і доступною системи індикації головних робочих режимів, контрольованих параметрів і аварійних сигналів, інформація про яких відображається на ЖК-дисплеях. Така організація системи моніторингу значно спрощує процес контролю основних вхідних і вихідних параметрів стабілізатора.

— Велика довговічність і термін служби пристроїв, домогтися якого вдалося шляхом відмови від застосування в конструкції елементів і часток, що знаходяться в постійному русі.

— Гарантія від виробника на безвідмовну роботу приладів на період до 10 років з моменту продажу. 5-річна гарантія надається на працездатність обладнання і ще 5 років на безкоштовне надання послуг з обслуговування з умовою відшкодування клієнтом собівартості запасних частин і комплектуючих при необхідності їх заміни.

Модельний ряд продукції Volter представлений 108 різноманітними стабілізаторів напруги для дому, офісу, виробництва потужністю від 2 до 200 кВт.

Написано за підтримки компанії «Правильне електроживлення» більше інформації на сайті https://prel.prom.ua/

Вам также могут понравиться Еще от автора

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.