Тонкощі вибору чоловічого ременя

157

Сьогодні чоловічий пояс – це не тільки функціональний елемент гардеробу, але і стильний аксесуар, який повинен доповнювати костюм і образ чоловіка в цілому.

Перед покупкою цього виробу потрібно визначитися, вiн повинен бути універсальним або відповідати конкретному одягу. Сучасні ремені для чоловіків найчастіше виготовляють з текстилю і шкіри. Останній варіант вважається більш практичним і довговічним.

Як визначити якість ременя

Пам’ятайте, що чоловічий ремінь повинен бути високої якості, адже чоловік більшу частину дня носить штани і йому повинно бути комфортно. При покупці цього аксесуара зі шкіри зверніть увагу на такі моменти, як:

  • поверхня ременя. Вона має бути еластичною, на ній не повинно бути слідів деформації після загину;
  • рівень розтягування. Шкіряний ремінь високої якості буде пружинити, але якщо він розтягується, як гума, то краще не купувати його;
  • якість кріплення фурнітури. З’єднання повинні бути міцними, щоб додаткові елементи не випали після декількох днів носіння;
  • ширина і довжина виробу. Цей параметр індивідуальний він залежить від розмірів чоловіка, а також від його особистих переваг;
  • зовнішній вигляд і якість пряжки. Ця деталь повинна бути ідеально оброблена, щоб не пошкодити одяг і не травмувати шкіру людини.

Якщо вам потрібні оригінальні пояси київ купити такi товари пропонує в інтернет-магазинi «Клямра». Тут представлені якісні шкіряні ремені ручної роботи з оригінальними пряжками.

Переваги ременів ручної роботи

Звичайно, сьогодні в магазинах можна знайти величезну різноманітність самих різних чоловічих ременів. Але тільки авторські вироби зможуть підкреслити унікальність образу володаря аксесуара. Ремені ручної роботи виготовляються відповідно до усіх побажань замовника. Вони ідеально підійдуть за розміром, а пряжка стане доповненням або головним акцентом образу. Форма, вид і дизайн пряжки також залежать тільки від ваших побажань. Майстри можуть виготовити елементи геометричних форм з різними гравіюваннями і малюнками, у формі тварин, ангелів та інших істот. Найголовніше, що всі вироби — найвищої якостi, непорiвнянної з товарами з мас-маркетів.

Ремінь є незамінним аксесуаром будь-якого чоловічого образу. Класичні брюки, слакси, чіноси або джинси – кожна модель має на увазі наявність ременя, який буде не просто виконувати свою основну функцію, але і робити неповторним чоловічий костюм.

Вам также могут понравиться Еще от автора

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.