В AB InBev Efes Україна підрахували підсумки 2020 року

126

Компанія Ab Inbev Efes, що є представником таких всесвітньо відомих брендів пива як: Stella Artois, Goose Island, Staropramen, Leffe, Modelo, Birra del Borgo, La Virgen, а також виробником українського пива «Чернігівське», «Рогань», «Янтар», квасу «Село і люди», сидру «Де Сад», розповіла про результати своєї роботи і чого вдалося домогтися за минулий 2020 рік.

За даними, які були опубліковані Nielsen, компанія AB InBev Efes Україна змогла зберегти свої поточні ринкові позиції, навіть не звертаючи увагу на те, що ринок пива в країні впав на 1,9%. Зокрема, зростання популярності зафіксовано у таких брендів як: «Білий Ведмідь» (+1,7 пп), «Старий Мельник» (+0,2 пп), «Velkopopovický Kozel» (+0,3 пп). У той же час, бренди AB InBev Efes Україна преміум-сегмента також показали зростання популярності. Зокрема: «Stella Artois» (+0,1 пп), «Corona Extra» (+0,2 пп). Що ж стосується порівняльно нового продукту — квасу «Село і люди» то цей бренд підвищив свою популярність в 2020 році подвійно.

У минулому році AB InBev Efes Україна представили багато новинок

Новинка 2020 року і перший сидр, що випускається AB InBev Efes Україна під назвою «Де Сад», не дивлячись на те, що з’явився у продажу зовсім недавно, проте, зміг отримати відмінні відгуки від споживачів, що може говорити про передбачуване зростання популярності сидру «Де Сад» надалі. Крім цього, піклуючись про своїх споживачів безалкогольних напоїв, в AB InBev Efes Україна в 2020 році презентували, безалкогольний сорт пива Bud Zero від культового бренду, а також почали імпорт безалкогольного пива Leffe Blond.

Компанія AB InBev Efes Україна недавно також стала імпортером іспанського крафтового пива La Virgen і італійського Birra del Borgo.

Нова онлайн платформа «ВиBEERрай» від AB InBev Efes Україна

У 2020 році крім презентації нових сортів пива в AB InBev Efes Україна запустили онлайн В2В-платформу, яка отримала назву «ВиBEERрай». В першу чергу вона стала корисною в рамках боротьби з COVID-19, так як при такій комунікації між постачальником і покупцем мінімізується соціальний контакт, що дуже важливо на сьогодні.

Також в якості підтримки медиків в боротьбі з COVID-19 в AB InBev Efes Україна закупили необхідне обладнання, засоби захисту для лікарень і соціальних установ в домашніх регіонах. Участь приймалася і в проекті #ПідтрімуюЛікарів — AB InBev Efes забезпечила гарячими комплексними обідами медиків Києва, Харкова, Чернігова і Дніпра.

В рамках Global beer responsible day (GBRD) в компанії AB InBev Efes Україна були реалізовані проекти, які б мотивували вести здоровий спосіб життя. Для цих цілей в AB InBev Efes Україна додали на етикетки своєї продукції відповідні попереджувальні написи.

Крім того, в рамках реалізації програми сталого розвитку AB InBev Efes Україна передала гуманітарну допомогу в регіони з недостатнім водопостачанням.

Інформаційна довідка про AB InBev Efes Україна

На сьогоднішній день AB InBev Efes Україна є одним з лідерів пивоварного ринку України. Компанія є спільним підприємством пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev, що є однією з найбільших в світі, а також регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв з провідними позиціями Anadolu Efes.

Вам также могут понравиться Еще от автора

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.