Як повідомили новини України, з’явилася нова спілка безпілотної журналістики

700

Як вказують останні новини України, відносно нещодавно з’явився новий професійний союз. Його члени — пілоти дронів. Сама ж організація обрала собі назву “ПСБЖ”, тобто спілка безпілотної журналістики.

Хто вони?

Як допомагають зрозуміти новини України, ініціатором створення такої організації стали працівники компанії Drone.UA. Останні займаються інтеграцією безпілотної техніки і є лідерами України в цьому напрямку. Основна мета створення спілки — сформування етичних стандартів та основних правил використання подібної техніки.

По суті, це громадська організація, котра об’єднує людей за спільними інтересами, а також їхньою професійною діяльністю. Тобто, учасники спілки — професійні журналісти, котрі для отримання достовірної інформації, створення сюжетів чи статей, виконання своїх редакційно-посадових обов’язків користуються безпілотною технікою: БПЛА чи дронами.

Спілка забезпечуватиме усім своїм учасникам юридичну підтримку, пов’язану із професійною діяльністю. Окрім цього, усі члени спілки будуть мати доступ до освітньої бази, їм буде надаватись право приймати участь в різноманітних майстер-класах.

Союз тісно співпрацює з колегами за кордоном, а тому кожен, хто стане його учасником, може розраховувати на дружнє відношення та підтримку (чи то технічну, чи то юридичну) деяких схожих зарубіжних організацій.

Новини України вказують, що базою для створення нової організації стали: Міжнародна федерація журналістів, а також Незалежна медіа-профспілка.

Майбутнє спілки

Організація не є закритою. Вона радо приймає нових учасників, але безумовними умовами для вступу є: наявність публікацій у ЗМІ та використання дронів.

В найближчому майбутньому, як передбачають ініціатори організації, кількість учасників буде постійно зростати. Завдання першого порядку — повідомити як можна більше журналістів про існування спілки.

Сьогодні “ПСБЖ” працює на платних умовах. Тобто кожен учасник зобов’язаний періодично вносити так звані членські внески. Ці кошти згодом витрачаються на членів організації, тобто на створення тематичних заходів, консультації юристів, організаційний супровід членів, а також витрати адміністративного плану.

Поява організації не є випадковою. Все частіше в пресі можна знайти інформацію про ситуації, коли журналістів ущемляють через, поки що дуже своєрідний для України, спосіб збору інформації.

Вам также могут понравиться Еще от автора

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.